Čerpadla na ADBLUE

Potřebujete čerpat a doplňovat Ad Blue (močovinu) uprostřed práce na poli, na stavbě, v lese, nebo kdekoliv jinde? Čerpadla na Ad Blue jsou přesně to, co potřebujete. Čerpadla na Ad Blue už používáte, ale porouchalo se vám, nebo potřebujete další? Vyberte si u nás! Ze zkušeností nás i našich zákazníků víme, že námi dodávaná čerpadla na Ad Blue dokáží dlouho a spolehlivě pracovat.
Čerpadla na Ad Blue lze připevnit pomocí opěrné desky na barel nebo sud. Dodáváme i kompletní sady pro výdej Ad Blue, kde je kromě čerpadla na Ad Blue obsažena také výdejní pistole, sací i výdejní hadice a základna na kontejner.
Na výběr jsou čerpadla na Ad Blue připojitelná jak na elektrickou síť 220 V, tak na baterii nákladního vozu nebo zemědělského či lesního stroje (12 V / 24 V) a umožňují tak čerpat ad blue močovinu opravdu kdekoliv. Čerpadla na Ad Blue máme skladem za dobré ceny připravené k odeslání.
Neváhejte a vyberte si čerpadlo na Ad Blue za dobré ceny právě teď a právě u nás.

 

PIUSI BOX AD BLUE

PIUSI BOX AD BLUE
Dostupné

10 190 
Cena bez DPH

Ruční čerpadlo na AD BLUE

čerpadlo na IBC kontejner
Ruční čerpadlo na AD BLUE
Dostupné

5 130 
Cena bez DPH

Produktů v kategorii: 20

Potřebujete se poradit s výběrem čerpadla na AdBlue, nebo se zeptat na cokoliv jiného v souvislosti s čerpáním Ad Blue nebo čerpadly obecně? S důvěrou se na nás obraťte, odborně vám poradíme. Nejsou samostatná čerpadla na AdBlue to, co právě hledáte? Možná hledáte celou sadu pro čerpání AdBlue, která obsahuje kromě čerpadla na Ad Blue také sací a výdejní hadici, základnu na kontejner, manuální nebo automatickou výdejní pistoli s digitálním průtokoměrem.

Nebo hledáte čerpadla na naftu? I ty najdete v našem sortimentu. Stejně tak nabízíme i čerpadla na benzín, průtokoměry, výdejní pistole a další příslušenství k čerpadlům na Ad Blue, naftu i na benzín. Dodáváme také kompletní naftové soupravy pro čerpaní a výdej nafty.

Pokud se třeba jen rozhlížíte, co je nového, pak doporučujeme vaší po-zornosti také další sortiment v našem e-shopu. Do autoservisu či pneuservi-su se můžou hodit také plničky klimatizací, geometrie kol, zkušebny brzd, mycí stoly, kompresory, další přístroje a nářadí a vybavení pneuservisu a autoservisu.

Vybavení autoservisu

Spolupracujeme:

Jak nakupovat

Odběr newsletteru

Zaregistrujte se k odběru novinek.