Ruční mazací lisy

Potřebujete aktuálně do své dílny nebo autoservisu nový ruční mazací lis nebo maznici? V našem sortimentu najdete ruční mazací lisy se zásobníkem (obvykle pro 12 nebo 14 kg) i mazací lisy, resp. maznice na kartuše (400 g). A to včetně příslušenství jako jsou mazací pistole nebo různé spojky, které pomohou vyřešit napojení hadic. Ruční mazací lisy jsou vybaveny ručním čerpadlem pro výdej mazacího tuku.
Na mazání, skladování a výdej mazacích tuků jsme profesionálové. Prodáváme nejen ucelený sortiment ručních mazacích lisů i příslušenství, ale navrhneme i kompletní řešení systému příjmu, čerpání a výdeje mazacích tuků i samotného mazání pro Vaši dílnu nebo autoservis.
Projděte si naši nabídku, věříme, že si vyberete. Kontaktujte nás. S výběrem ručního mazacího lisu Vám rádi pomůžeme nebo navrhneme kompletní řešení mazání.

 

Mazací lis GARTEC GD2001

mazací lis, 14 kg  
Mazací lis
Dostupné

5 940 
Cena bez DPH

Ruční maznice GARTEC GE2002

pro 400 gr kartuše
Maznice
Dostupné

830 
Cena bez DPH

GARTEC GP2005

přenosná mazací sada, 12 kg
Mazací jednotka
Dostupné

2 490 
Cena bez DPH

Produktů v kategorii: 3

Potřebujete se poradit s výběrem ručního mazacího lisu, nebo se zeptat na cokoliv jiného v souvislosti s mazáním a řešení mazání např. v autoservisu? S důvěrou se na nás obraťte, odborně vám poradíme.
Nejsou samostatné ruční mazací lisy to, co právě hledáte? Možná hledáte kompletní řešení mazání v dílně, nebo autoservisu. Kontaktujte nás. Zavolejte nám na 605 240 876 nebo napište e-mail na adresu profo@profo.cz.

Hodila by se Vám také čerpadla na naftu nebo na Ad Blue? I ty najdete v našem sortimentu. Stejně tak nabízíme i čerpadla na benzín.

Pokud se třeba jen rozhlížíte, co je nového, pak doporučujeme vaší pozornosti také další sortiment v našem e-shopu. Do autoservisu či pneuservisu se můžou hodit také plničky klimatizací, geometrie kol, zkušebny brzd, mycí stoly, kompresory, další přístroje a nářadí a vybavení pneuservisu a autoservisu.

Vybavení autoservisu

Spolupracujeme:

Jak nakupovat

Odběr newsletteru

Zaregistrujte se k odběru novinek.