Kontakty

Poptejte specialisty na vybavení autoservisů - PROFO HK

Vybavení autoservisů a pneuservisů prodáváme, servisujeme a podporujeme naše odběratele v jejich podnikání už od roku 1999. Na vybavení autoservisů a pneuservisů jsme specialisté.
Jsme z Hradce Králové, nicméně působíme, a přijedeme s vámi probrat vaše potřeby v oblasti vybavení autoservisů a pneuservisů, po celé České republice.
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi se vám budeme věnovat. Poradíme vám. Volejte 495 218 111 nebo 605 240 876.
Za dobu naší působnosti jsme nasbírali obrovské množství zkušeností a dokážeme vám poskytnout potřebné informace, rady a tipy, jak na to. Máme kontakty na výrobce, se kterými máme nadstandardní vztahy.
Přesvědčíme vás o našich kvalitách. Stačí jen zavolat a domluvit si s námi schůzku.
 

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 7:00 - 16:30

 

PROFO HK, a.s.

Ing. Jiří Petr

  • Sportovní 430
  • 500 09   Hradec Králové
  • IČ: 25920561
  • DIČ: CZ25920561
  • Č. účtu 177817243/0300

Společnost PROFO HK, a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeným u krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka B 1925.

Pobočky

Vedení společnost

Ing. Jiří Petr

Ing. Daniela Petrová

Provozní oddělení

Monika Odvárková

Obchodní oddělení

Jiří Petr

Technické odělení

Jan Kubát

Jan Vích

Kontaktujte nás!

Volejte 495 218 111 nebo 605 240 876. Pro komunikaci s námi můžete použít také e-mail profo@profo.cz nebo tento kontaktní formulář.

Vybíráte vybavení do svého autoservisu nebo pneuservisu? Potřebujete se na něco zeptat, něco si upřesnit? Nebo nevíte, které zařízení je vhodné právě pro váš záměr?
Poradíme vám. Za dobu naší působnosti jsme nasbírali obrovské množství zkušeností a dokážeme vám poskytnout potřebné informace, rady a tipy, jak na to.
Máme nejen nové, ale v některých případech i bazarové vybavení. Díky našim vztahům s dodavateli a naší ekonomické síle jsem schopni vám pomoci s vykrytím sezónních potřeb zápůjčkou zařízení.Provozujeme také půjčovnu vybavení autoservisů a pneuservisů. Vybavení autoservisů a pneuservisů nejen prodáváme, ale poskytujeme i profesionální servis. Naši technici pravidelně prochází školeními přímo u výrobců.
Věříme, že vás přesvědčíme o našich kvalitách.