EM9380Xline+A224

V akci
Sleva
EM9380Xline+A224 EM9380Xline+A224
  • Katalogový kód: EM9380+A224
  • Výrobce: CORGHI
  • Záruční doba: 12 měsíců
  • Vaše cena (bez DPH)na dotaz
  • Vaše cena (s DPH) na dotaz
  • Cena celkem (bez DPH) na dotaz
Dostupnost: Dostupné
Ks:

Varianty produktu

Katalogový kód Název Vaše cena (bez DPH) Vaše cena (s DPH)
EM9380+A224 EM9380Xline+A224 0  0 

EM9380Xline+A224

Vyvažovačka kol Corghi EM9380 Xline

Vyvažovačka pro vyvažování kol osobních, dodávkových a MPV automobilů, který lze použít i pro vyvažování kol motocyklů je ideálním řešením pro servisní centra vozidel a pneuservisy.

Řídící panel a LCD obrazovka je ideální pro zobrazení grafiky ve vysokém rozlišení.

Automatické snímání vzdálenosti, průměru a šířky kola, nízká vyvažovací rychlost a automatické vyhledávání polohy pro umístění závaží zajišťuje rychlost a přesnost. stejně jako rozsáhlý balík programů s programy Alu - P, OPT flash, tři různá pracovní prostředí, posouvání rovin, rozdělení závaží za paprsky kola a dělení závaží (kola motocyklů).

Více informací zde.

Zouvačka CORGHI A224

Zouvačka Corghi A224 je automatický stroj pro zouvání kol s pneumaticky odklápěným sloupem s pracovním ramenem směrem vzad a pracovním stolem o rozměru 24". Velmi vhodný pro montáž a demontáž kol osobních a dodávkových vozů, stejně jako motocyklů.

Automaticky vzad odklápěný sloup s ramenem (ovládání pomocí pedálu) v kombinaci s pracovním stolem umístěným ve výšce 665 mm od podlahy zajišťují bezkonkurenční rychlost a malou namáhavost při montáži a demontáži pneumatik. Zouvací/obouvací hlava této zouvačky byla navržena a vyrobena tak, aby nemohla poškodit ráfky z lehkých slitin i velmi ozdobných tvarů. Ochrana ráfků z lehkých slitin je umocněna použitím plastových krytek hlavy, které jsou standardní součástí dodávky. Dalším ochranným prvkem jsou plastové kryty upínacích čelistí (unikátně zevnitř i vně!), hrany hlavy odtlačovače a dokonce i montpáky. Kryty jsou standardní součástí dodávky.

Více informací zde.

Pomocné rameno SP2000

Pneumatické pomocné rameno pro snadné a bezpečné přezouvání nízkoprofilových a RUN-FLAT pneumatik je součástí tohoto setu.

Více informací zde

EM9380Xline+A224

Informujte se na podmínky splátkového prodeje

Položky označené * jsou povinné.

 
 

EM9380Xline+A224

Děkujeme za Váš kontakt, budeme Vás kontaktovat s cenovou nabídkou.

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Vybavení autoservisu

Spolupracujeme:

Jak nakupovat

Odběr newsletteru

Zaregistrujte se k odběru novinek.