Čerpadla na benzín

Potřebujete často čerpat benzín mimo dosah zdroje elektrické sítě 220 V? Doplňujete pravidelně benzín do pracovních nebo zemědělských strojů v terénu mimo dosah čerpacích stanic? Nemohou Vaše stroje k čerpací stanici dojet?
Máme pro Vás spolehlivá a prověřená čerpadla na benzín značky PIUSI. Veškerá čerpadla na benzín v nabídce je možné napájet přímo z baterie pracovního stroje, nebo dodávky či nákladního automobilu (12 V) a umožňují tak čerpat benzín opravdu kdekoliv. K dispozici jsou čerpadla na benzín ve verzi jak bez výdejní pistole, tak s manuální i automatickou výdejní pistolí.
Čerpadla na benzín PIUSI jsou vysoce efektivní čerpadla s robustní konstrukcí litinového těla. Součásti čerpadel se liší podle typu a doporučujeme přečíst podrobnosti u každého čerpadla.
Čerpadla na benzín máme skladem za příznivé ceny připravené k odeslání.
Neváhejte a vyberte si čerpadlo na benzín za dobré ceny právě teď a právě u nás. Rádi Vám při výběru čerpadla na benzín pomůžeme.

loading

Nejste si jisti výběrem čerpadla na benzín? Neváhejte se na nás obrátit! Ochotně a odborně Vám s výběrem čerpadla na benzín pomůžeme. Čerpadla na benzín PIUSI dobře známe a víme, že jsou spolehlivá a osvědčila se jíž u spousty zákazníků. Dvě z nich - F00372000 a F00372010 jsou dokonce sady včetně manuální resp. automatické výdejní pistole. To se může hodit při častějším čerpání, nebo při čerpání většího množství benzínu.

Pokud provozujete v terénu také stroje na naftu, mohou se Vám hodit spolehlivá čerpadla na naftu, nebo i prověřená čerpadla na AD BLUE. V našem sortimentu také naleznete soupravy pro čerpání nafty, jejíž součástí jsou kromě čerpadla na naftu také sací a výdejní hadice, průtokoměr i další příslušenství. Podobné sady máme v nabídce také pro čerpání resp. výdej AD BLUE (močoviny).

Pokud se třeba jen rozhlížíte, co je nového, pak doporučujeme vaší pozornosti také další sortiment v našem e-shopu. Do autoservisu či pneuservisu se můžou hodit také plničky klimatizací, geometrie kol, zkušebny brzd, mycí stoly, kompresory, další přístroje a nářadí a vybavení pneuservisu a autoservisu.