Výdejní pistole

Hledáte do svého provozu spolehlivou výdejní pistoli? Potřebujete výdejní pistoli do dílny, na statek, do lesního nebo stavebního provozu?
U nás najdete výdejní pistole na naftu, benzín i na AdBlue. Vybrat si můžete mechanické i automatické, různé průtoky podle vaší konkrétní potřeby i výdejní pistole s průtokoměrem.
Dosloužila vám stará výdejní pistole? Pořiďte si na Profo.cz novou. Dostanete ji se zárukou a navíc s jistotou záručního i pozáručního servisu. Jsme přímí dovozci značek výdejních pistolí GARTEC a PIUSI.
Vyberte si, vše máme na skladě.

loading

Potřebujete se poradit s výběrem výdejní pistole, nebo se zeptat na cokoliv jiného? S důvěrou se na nás obraťte, odborně vám poradíme. Nejsou samostatné výdejní pistole to, co právě hledáte?
Možná hledáte celou výdejní sestavu pro čerpání nafty, která obsahuje kromě čerpadla na naftu také sací a výdejní hadici, průtokoměr a další příslušenství.
Možná by se vám hodila hledáte čerpadla na Ad Blue? I ty najdete v našem sortimentu. Stejně tak nabízíme i čerpadla na benzín, na naftu, průtokoměry a další příslušenství k čerpadlům na Ad Blue, naftu i na benzín.

Pokud se třeba jen rozhlížíte, co je nového, pak doporučujeme vaší pozornosti také další sortiment v našem e-shopu. Do autoservisu či pneuservisu se můžou hodit také plničky klimatizací, geometrie kol, zkušebny brzd, mycí stoly, kompresory, další přístroje a nářadí a vybavení pneuservisu a autoservisu.