Lisy na mazací tuky

Vybíráte nový mazací lis? Hledáte kvalitní mazací lisy a spolehlivého dodavatele? U nás jste správně. Oblasti mazání se věnujeme od roku 1999 a máme potřebné zkušenosti.
Najdete u nás ruční pákové mazací lisy (na kartuše nebo volný tuk) i pneumatické mazací lisy na sudy s čerpacím poměrem od 50:1 do 80:1. Nabídka je široká a rádi Vám s výběrem mazacího lisu pomůžeme. Stačí nám zavolat na 605 240 876. Nejlépe hned. Jsme tu pro Vás.

Mazací lisy u nás najdou jak kutilové (ruční pákové mazací lisy), malé autodílny (přenosné mazací lisy) i velké autoservisy (pneumatické mazací lisy na sudy).
Máme také doplňkový sortiment a příslušenství, jako jsou membrány, kryty, maznice, spojky a mazací pistole.
Vyberte si ten správný mazací lis pro své konkrétní použití. V případě dotazů nás kontaktujte.

Podkategorie

loading

Nejste si jisti výběrem mazacího lisu? Neváhejte se na nás obrátit! Ochotně a odborně Vám s výběrem mazacího lisu pomůžeme.

Nejsou snad mazací lisy přesně to, co jste hledali? Hledáte spíš komplexní řešení rozvodu a výdeje mazacích tuků nebo dokonce komplexní řešení pro olejové hospodářství? Pak doporučujeme Vaší pozornosti sekci našich WWW stránek věnovanou olejovému hospodářství.

Najdete tam vše pro rozvody a výdej nového oleje, pro vypuštění, odsávání a přečerpávání vyjetého oleje včetně navijáků pro oleje i mazací tuky i zařízení pro skladování kapalin.

Na olejové hospodářství jsme specialisté. Poskytujeme poradenství a konzultace při návrhu komplexních řešení olejového hospodářství. Máme rozsáhlé zkušenosti a reference u renomovaných značek.
Bez obav nás kontaktujte, rádi s Vámi probereme Vaše konkrétní potřeby a najdeme řešení olejového hospodářství přesně pro Vás.
Stačí zavolat na 605 240 876, napsat e-mail na adresu profo@profo.cz nebo využít další kontakty vč. kontaktního formuláře.