Čerpadla na naftu

Potřebujete doplňovat nebo čerpat naftu kdykoliv v průběhu dne na poli do traktoru nebo kombajnu, na stavbě nebo v lese? Čerpadlo na naftu je přesně to, co potřebujete. Jste už zvyklí čerpadlo na naftu používat, ale staré už dosloužilo, nebo potřebujete další? Vyberte si u nás! Ze zkušeností nás i našich zákazníků víme, že námi dodané čerpadlo na naftu dokáže dlouho a spolehlivě sloužit.
Na barel nebo sud lze čerpadlo na naftu připevnit pomocí opěrné desky (základny).
Dodáváme i kompletní soupravy pro výdej nafty, kde je kromě čerpadla na naftu obsažena také výdejní pistole, sací i výdejní hadice, průtokoměr a další potřebné příslušenství.
Na výběr jsou čerpadla na naftu připojitelná jak na elektrickou síť 220 V, tak na baterii nákladního vozu nebo zemědělského či lesního stroje (12 V / 24 V) a umožňují tak čerpat naftu opravdu kdekoliv. Čerpadla na naftu máme skladem za dobré ceny připravené k odeslání. Neváhejte a vyberte si čerpadlo na naftu za dobré ceny právě teď a právě u nás.

loading

Potřebujete se poradit s výběrem čerpadla na naftu, nebo se zeptat na cokoliv jiného v souvislosti s čerpáním nafty nebo čerpadly obecně? S důvěrou se na nás obraťte, odborně vám poradíme. Nejsou samostatná čerpadla na naftu to, co právě hledáte? Možná hledáte celou sadu pro čerpání nafty, která obsahuje kromě čerpadla na naftu také sací a výdejní hadici, průtokoměr a další příslušenství. Nebo hledáte čerpadla na Ad Blue? I ty najdete v našem sortimentu. Stejně tak nabízíme i čerpadla na benzín, průtokoměry, výdejní pistole a další příslušenství k čerpadlům na Ad Blue, naftu i na benzín. Dodáváme také kompletní sady pro čerpaní a výdej Ad Blue.

Pokud se třeba jen rozhlížíte, co je nového, pak doporučujeme vaší pozornosti také další sortiment v našem e-shopu. Do autoservisu či pneuservisu se můžou hodit také plničky klimatizací, geometrie kol, zkušebny brzd, mycí stoly, kompresory, další přístroje a nářadí a vybavení pneuservisu a autoservisu.