Vyvažovačky osobní

Vybíráte do svého pneuservisu novou vyvažovačku? Rádi byste kvalitu za rozumnou cenu od spolehlivého dodavatele? Vybavení pneuservisů dodáváme od roku 1999, máme zkušenosti a víme, co Vás obvykle trápí. Děláme záruční i pozáruční servis. Po dobu servisu Vám půjčíme náhradní vyvažovačku.
Dodáváme praxí osvědčené a vyzkoušené vyvažovačky RAVAGLIOLI a CORGHI, se kterými máme dobré zkušenosti a dobře je známe.
Pro Vaše dotazy, týkající se vyvažovaček i dalších témat, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 605 240 876 nebo na e-mailu profo@profo.cz.
Uvědomujeme si, že někdy Vás může investice do vyvažovačky finančně zatížit, proto nabízíme i možnost splátkového prodeje. Opět nás v případě zájmu bez obav kontaktujte.
Projděte si nabídku kvalitních vyvažovaček RAVAGLIOLI a CORGHI. Věříme, že najdete, co potřebujete.

Podkategorie

loading

Potřebujete se poradit, zjistit více informací? Bez obav nás kontaktuje. Volejte na číslo 605 240 876 nebo na e-mailu profo@profo.cz.Rádi odpovíme na Vaše dotazy.
Vyvažovačky CORGHI patří obecně k nejoblíbenějším a nejspolehlivějším přístrojům mezi pneuservisy. U nás je samozřejmostí záruční i pozáruční servis a další služby. Jsme zvyklí se zákazníky konzultovat vhodnost použití, případně pomůžeme naplánovat komplexní vybavení pneuservisu včetně dodávky a montáže.

Pokud chcete kompletně vybavit nebo obměnit vybavení pneuservisu, doporučujeme sady, tedy zouvačku a vyvažovačku dohromady za výhodné ceny. Projděte si příklady takových sad. Ceny jsou na dotaz. Připravili jsme pro Vás také několik tipů, jak vhodnou vybrat zouvačku. Samozřejmě nás v případě dalších dotazů kontaktujte.
Mohly by se Vám hodit také kompresory, mycí stoly a další potřebné vybavení pneuservisů.

Najdete u nás také kompletní vybavení autoservisů, dodáváme částečné i kompletní řešení olejového hospodářství v autoservisech a autodílnách.